Hakkımızda

KURUMSAL
Hakkımızda

LOREZZA olarak firmamızın bünyesinde zeytinyağları, zeytinler, baharatalar, konserveler, bakliyatlar, sirkeler, soslar, turşular, gibi birçok ürün kalemi bulunmaktadır.

LOREZZA yüksek teknolojik yatırımları ve insan sağlığına önem veren kaliteli üretimi ile sektörde yerini almış bir kuruluştur. 2020 yılında kurulan Lorezza tesislerinde yüksek teknoloji sistemleriyle üretim yaparak, inovatif yaklaşımlarla ürün
geliştirmektedir.

Çiftçiler, müşteriler ve toplumlar ile birlikte, bilgimiz ve uzun yıllarda biriken tecrübemizi paylaşıyor, herkesin daha başarılı olmasına katkıda bulunuyoruz. LOREZZA olarak yaşadığımız ve çalıştığımız her yerde, kendisini; dünyanın sorumlu bir şekilde beslenmesine, çevresel etkiyi en aza indirmeye ve topluluklara değer katmaya adamış çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.

Gıda ve tarım ürünlerini dünya çapında ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırıyoruz.

Yıllar içinde biriken tecrübelerimizle birçok alanda deneyim kazandık. Uzmanlığımız sayesinde müşterilerimize ve topluluklara kaliteli ve sağlıklı gıda ürünlerimizi ulaşabiliyoruz.

VİZYONUMUZ
Gıda ve tarım ürünlerini dünya çapında ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırmak. Değer kattığı her alanda, fark yaratan ve yaşam kalitesini arttıran evrensel güç olmak.
MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini ilke edinen, yetkin ve yenilikçi insan kaynakları ile ileri teknolojiyi kullanarak, yaşam kalitesine önem verenler için insana ve doğaya duyarlı bir şekilde sağlıklı ve güvenli gıda üretimini sağlamak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Üreteceğimiz ürünlerin doğal ve iyi kaliteli hammaddelerden üretimini gerçekleştirmeyi hedefleriz.

Tüm faaliyetlerimizde kalite ve müşteri şartlarını baz alarak, uluslararası standartlara uygun şekilde, üretim gerçekleştiririz.

Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin bağlılığını sağlamak için memnuniyetlerini önemser ve müşterilerimizi stratejik iş ortağımız olarak görürüz.

Tüm paydaşlarımızla kazan – kazan ilkesi ile çalışır ve müşterilerimizin faaliyetlerinde sürdürülebilirliğine ve karlılığına artı değer katmak için süreçlerimizi sürekli geliştirir ve farklılaştırırız.

Entelektüel sermayesini etkin kullanan, aidiyeti yüksek, yenilikçi, takım çalışmasını önemseyen ve üretmekten keyif alan çalışanlarız.

Şeffaf, çözüm odaklı, her bir çalışanın potansiyelini performansa dönüştüren ve kolektif liderliği önemseyen alçakgönüllü bir yönetim anlayışına sahibiz.

Sosyal sorumluluk bilinci yüksek, yaşam kalitesine önem veren, farklı kültürlere saygılı ve etik ilkelere bağlı duyarlı bir şirketiz.

Neden Biz?

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak müşterilerimizi her zaman memnun etmekten yana olup, aramızda her daim sıcak bir bağ bulundurmaktayız.
Bizlerden ürün alan müşterilerimizle her zaman yüksek bir güven içerisinde iş yapmaktayız.

Güven

Bizlerden ürün alan müşterilerimizle her zaman yüksek bir güven içerisinde iş yapmaktayız.
Kalite

Kalite

En önemli noktamız kaliteden geçer. Ürettiğimiz zeytinyağlarımız Türkiye ve Dünya çapında ödüller almaktadır.
Garanti

Garanti

Ürettiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin garantisini vermekteyiz.